Symulacje biznesowe – wizytówka doradcy

Profesjonalne gry i ćwiczenia biznesowe

Oryginalna symulacja na szkolenia integracyjne – kurs trenerski

Informujemy naszych Klientów, że w naszym katalogu szkoleń dla branży Małych i Średnich Przedsiębiorstw, fundacji non profit i administracji samorządowej od zeszłego kwartału udostępniliśmy grę team building: Absurdalne rozgrywki w nieziemskim wariancie zabawy w Niebezpieczny Ładunek (Roboczy tytuł symulacji jest do zmiany – niemniej wyraża przebieg zadania.)
Oferowaną grę stosujemy na szkoleniach z twórczego analizowania problemów, z rozwiazywania konfliktów a także na szkoleniach team building. Gra nadaje się też na szkolenia coachingowe. Statystycznie najpowszechniejsze jej zastosowanie to Warsztaty Sprzedażowe.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE SYMULACJI:
Tematyka symulacji: model zachowań społecznych w pracy
Miejsce pochodzenia gry: Luksemburg
Czas realizacji: od jednego do dwóch dni – zależne od wariantu
Liczba uczestników: minimalnie 5, maksymalnie 17.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: uchwyt do pompek – sztuk trzy, nakolanniki do spodni – sztuk cztery, kleje w sztyfcie- sztuk osiem, trochę herbaty ziołowej, paczka seledynowych długopisów, ubijak do piany

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
DASTORE MARCIN DOMAGAŁA, Zakład Produkcyjno-Handlowy „Elektro-Plast” Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „FERRUM” Krzysztof Sikora i Paweł Sikora spółka jawna , Przedsiebiorstwo Ulic i Mostów Sp. z o.o., Firma Wieczorek Maciej Wieczorek, Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Skalmex. z o. o., Setkowicz Stefan, Gmina Czerwonak, Powiat Średzki, Szpital Powiatowy im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie, Zespół Opieki Zdrowotnej w Gnieźnie, Stowarzyszenie Konotacje Sztuki SZTUKON, Fundacja Na Rzecz Rozwoju Młodych Wiolonczelistów , Klub Kobiet Twórczych , Parafia Ewangelicko-Augsburska Św. Trójcy w Warszawie, Stowarzyszenie Alternatiff – Klub, Program Środowisk Alternatywnych dla Dzieci i Młodzieży , Stowarzyszenie Grupa Przedsięwzięć Teatralno – Medialnych , Stowarzyszenie Mieszkańców I Przyjaciół Kawęczyna, Rembertowa, Wygody „Na Straży”, Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych „Powrót z U”, Towarzystwo Miłośników Historii, Związek Chórów Kościelnych „Caecilianum”
Gra była też rozgrywana na studiach doktoranckich „Kształcenie dorosłych”

LEKTURY:
Trenerem chcącym prowadzić grę polecamy wymienione tutaj pozycje literaturowe:

 • Droga Toyoty do ciągłego doskonalenia-James K. Franz, Jeffrey K. Liker
 • Potęga pieniądza. Finansowa historia świata-Niall Ferguson
 • Rozszyfrować rynek-Jay M.W. Tadion
 • Zarządzanie wartością w małych i średnich przedsiębiorstwach-Wiesław Pluta
 • 12 dyscyplin doskonałego przywództwa. W jaki sposób przywódcy osiągają wybitne rezultaty-Peter Chee, Brian Tracy
 • Anatomia biznesu. Motywacja-John Adair
 • Zarządzanie ryzykiem. Ujęcie interdyscyplinarne-Tadeusz Teofil Kaczmarek

  SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
  Termin: wkrótce
  Miejsce: Włodawa, zamek Promenada, ulica Związku Walki Młodych 13
  Opłata za jedną osobę: 2500 zł +23% VAT. Oferujemy możliwość regulowania w ratach – pięć rat.
  W cenie szkolenia znajduje się menu lunch. Przystawka: Boczek faszerowany na sposób krakowski . Zupa: Bulion z kołdunami. Drugie danie: panierowany filet schabowy, zapiekany z pieczarkami, cebulą i żółtym serem, podany z pieczonymi ziemniakami. Deser: Szarlotka na ciepło z lodami waniliowymi z odrobiną sosu malinowego. Napoje zimne: Soki ze świeżych owoców. Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.

 • Comments are closed.