Symulacje biznesowe – wizytówka doradcy

Profesjonalne gry i ćwiczenia biznesowe

Świeża symulacja na szkolenia firmowe – warsztat dla coachów

Informujemy, że w proponowanej przez nas ofercie programów dla rynku małych firm rodzinnych, stowarzyszen nie działających dla zysku i jednostek samorządowych od ostatniego kwartału przedstawiamy symulację szkoleniową: Komiczne rozgrywki w autorskim wariancie gry w Hacienda Mexicana (Roboczy tytuł zabawy jest dopiero tymczasowy – natomiast wyraża istotę tego modułu.)

Naszą symulację realizujemy na warsztatach z zarządzania, z analizy ryzyka biznesowego oraz na szkoleniach team building. Gra nadaje się też na szkolenia dla grup miedzynaroodwych – jako narzędzie poznawania się uczestników. Najbardziej podobają nam się Oceny o trenerach STS

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE SYMULACJI:
Merytoryka symulacji: model zachowań społecznych w pracy
Kraj pochodzenia praw autorskich: Liechtenstein
Czas prowadzenia: dwa dni
Liczba uczestników: co najmniej 7, nie więcej niż 16.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: mata samopompująca – sztuk sześć, paca z filcem grubym – sztuk osiem, sekretnik- sztuk cztery, trochę żelków, paczka popielatych farbek, pokrowiec na deske do prasowania

REFERENCJE
CONMIGO Bartłomiej Kasprowicz, „Pracownia Projektowa 77″ spółka cywilna – Adam Jeske, Arkadiusz Sugiero, Modra Śrem Hieronim Ratajczak, „Usługi Rekreacyjno – Sportowe” Anna Piwońska, Spółdzielnia Inwalidów “START”, Trawers Spółka Jawna Piotr Urbaniak, Maciej Matelski, Robert Mańczak, Zakład Mechaniczny Jerzy Robak, Powiat Złotowski, Gmina Swarzędz, Gmina Margonin, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich , Fundacja Kultury YAKIZA, Fundacja Małymi Krokami, Fundacja Rozwoju Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego „Panda”, Parafialny Klub Sportowy FALCONIA, Robotniczy Klub Sportowy OKĘCIE, Stowarzyszenie Etnografów i Antropologów Kultury „Pasaż Antropologiczny”, Stowarzyszenie Nowy Świat, Stowarzyszenie Żydów Kombatantów i Poszkodowanych w II Wojnie Światowej , Towarzystwo Turystów Przyrodników i Krajoznawców, Związek Chórów Kościelnych „Caecilianum”
Symulacja była też stosowana na kursach zawosowych z dziedziny „”

OPRACOWANIA:
Trenerem uczestniczącym w warsztacie z metodyki gry proponujemy poniższe tytuły:

 • Konsumpcja-Alan Aldridge
 • Pełną parą!- Brian Tracy
 • Zarządzanie kapitałem ludzkim w polskich przedsiębiorstwach-Dagmara Lewicka
 • Rachunek kosztów w zarządzaniu organizacjami-Wiesław Janik, Maria Paździor
 • Zrównoważone przedsiębiorstwo-Wojciech Przychodzeń
 • Proces reengineering. Optymalizacja procesów zorientowanych na klienta-Roland Muller, Peter Rupper
 • Zachowania organizacyjne w teorii i praktyce zarządzania-Urszula Gros

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Data: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Borkowice, zamek Angelo, ulica Bagatela 47
  Koszt licencji: 1200 PLN +23% VAT. Dajemy prawo wniesienia opłaty w ratach – dwanaście rat.
  W cenie kursu znajduje się catering. Przystawka: Befsztyk tatarski z polędwicy wołowej serwowany w sposób tradycyjny. Zupa: Domowy rosół z kuraka z makaronem. Drugie danie: Pierś kurczęcia zapieczona z pomidorem i mozarellą podana z chrustem ziemniaczanym i brukselką. Deser: Sernik po wiedeńsku. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .

 • Comments are closed.